Junior C++ Fejlesztő (Veszprém)

Gyere és csatlakozz a One Identity legnagyobb magyarországi fejlesztőközpontjához, veszprémi irodánkba!

Magyarország legsikeresebb IT biztonsági startupját, a Balabitot 2000-ben alapították, 2018-ban vásárolta fel a One Identity, és azóta a globális vállalat integrált részeként működik. Magyarországi csapatunk több mint 160 munkatársból áll, ebből több mint 130 mérnök, köztük fejlesztők, teszt automatizáló mérnökök, UI/UX tervezők, DevOps szakértők, belső IT és Support mérnökök.

Gyorsan növekvő vállalatunkba jelenleg Junior C++ Fejlesztő munkatársunkat keressük Veszprémbe.

Feladatok

  • Egy kisebb fejlesztőcsapat tagjaként alkalmad lenne érdekes problémákon dolgozni Linux/Windows szervertechnológiával
  • A meglévő modulok továbbfejlesztésének tervezését és kódolását látnád el, új C++ modulok tervezésében és fejlesztésében, valamint a meglévő Unix szkriptek karbantartásában vennél részt
  • Forráskódok értékelésével és fejlesztői tesztelésekkel foglalkoznál

Elvárások

  • C++ fejlesztői tapasztalat
  • Főiskolai végzettség informatikai vagy ehhez kapcsolódó területen, vagy ezzel egyenértékű szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Linux szerver vállalati alkalmazások fejlesztésével kapcsolatos tapasztalat, beleértve az IPC, TCP/IP és többszálú mechanizmusokat
  • Tapasztalat nyílt forráskódú szoftverekkel és projektekben
  • Linux konténerek és Docker ismerete
  • Objektumorientált tervezés és fejlesztés ismerete, előnyben részesítve a tervezési minták ismeretét
  • Tapasztalat Active Directory vagy hálózati programozás terén
  • Kerberos és/vagy LDAP protokollokkal kapcsolatos tapasztalat
  • Tapasztalat REST/WebAPI-ban
  • SQL tapasztalat az Azure AD vagy AWS QL rendszerrel
  • Kiváló angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém