Junior C# Fejlesztő (Budapest)

Partnerünk olyan szakértői tevékenységet végez, ahol automatizálására, agilis fejlesztésre, mesterséges intelligencia (MI) alapú alkalmazásra lehet szükség. Partnerként segítenek üzleti, informatikai megoldásaikkal, intelligens információs rendszereikkel és több mint negyedévszázados tapasztalatukkal.

Olyan csillogó szemű, friss tudással rendelkező junior kollégákat keresnek, akik szeretnék elsajátítani a szakma fortélyait és hosszútávú karriert építeni.

Izgalmasan hangzik? Olvass tovább!

Junior C# Fejlesztő

Feladatok

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Meglévő és új online banki core rendszerek fejlesztése piacvezető bankban
  • Backend (webservice) és web / kövér kliens fejlesztési feladatok ellátása
  • Adatbázis tervezési és fejlesztési feladatok

Követelmények

Te vagy a megfelelő jelölt ha, rendelkezel az alábbiakkal:

  • Min. 1-2 év C# fejlesztői tapasztalat
  • Befejezett főiskolai/egyetemi tanulmányok
  • SQL ismeret
  • LINQ ismeret
  • .Net Core ismeret
  • Git ismeret
  • Professzionális hozzáállás, analitikus gondolkodási képesség

Előnyben részesítünk, ha van:

  • PL SQL ismereted
  • Banki, pénzügyi szoftverek fejlesztésében való jártasságod
  • Web programozásban szerzett tapasztalatod

Amit kínálunk

Mit kapsz munkád megbecsüléseként?

  • Stabil hátterű cégnél alapozhatod meg a karriered
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Hosszú távú karrierlehetőséget
  • Kihívásokkal teli, nívós projekteket
  • Barátságos és összetartó közösséget

Egy szakmailag erős senior csapat fogja támogatni a beilleszkedésed és a betanulási folyamatodat. Minden eszközt biztosítanak ahhoz, hogy a lehető leggyorsabban értékes tagja legyél csapatuknak!

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest