Junior C# fejlesztő (Banki, pénzügyi területre) (Magyarország)

Partnercégünk egy stabil háttérrel rendelkező magyar tulajdonú szoftverfejlesztő cég. Fő tevékenységük egyedi igények alapján fejlesztett pénzügyi szoftverek szállítása- elsősorban hitelminősítés és kockázatelemzés területén. Csapatukba keresünk 2fő Junior C# fejlesztő kollégát.

Junior C# fejlesztő (Banki, pénzügyi területre)

Feladatok

  • Meglévő és új online banki core rendszerek fejlesztése
  • Hangsúlyosan backend (webservice) és kövér kliens fejlesztési feladatok ellátása
  • Adatbázisfejlesztési feladatok

Elvárások

  • Min. 1-2 év C# fejlesztői tapasztalat
  • SQL ismeretek
  • MVC keretrendszer ismerete
  • Professzionális hozzáállás, analitikus gondolkodási képesség

Amit kínálunk

  • Stabil háttér
  • Hosszútávú lehetőség
  • Folyamatos fejlődés senior kollégák támogatásával
  • Barátságos, támogató légkör