Junior Controller (Budapest)

Szerszámgép nagykereskedelemmel foglalkozó cég

Junior Controller

munkatársat keres teljes  vagy 6 órás részmunkaidőben

Feladatok

  • havi könyvviteli zárásban való aktív részvétel
  • havi és negyedéves riportok előkészítése a management felé
  • éves tervezési folyamatban való részvétel
  • terv-tény összehasonlítások elvégzése
  • költségelemzés
  • adóbevallások analitikájának előkészítése
  • teljes körű, napi szintű könyvelés (számlák, bank, pénztár) ismerete
  • könyvvizsgálatban való aktív részvétel
  • ad-hoc kontrolling riportálás
  • udvarias kapcsolattartás ügyfelekkel

Elvárások

  • felsőfokú közgazdász végzettség (mérlegképes végzettség előny)
  • 1-2 év könyvelési v. kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat
  • középfokú tárgyalási szintű angol nyelvtudás (további nyelv: német előny)
  • Microsoft Office Microsoft Excell  magas szintű  ismerete
  • elemző készség
  • együttműködésre és csapatmunkára való készség

Amit kínálunk

  • családias környezet
  • gyakorlati tudás szerzési lehetőség számviteli, adózási és kontrolling területről is
  • betekintés az IFRS világába

Munkavégzés helye

Budapest

Angol és magyar fényképes önéletrajzát és motivációs levelét várjuk.

Budapest