Junior gazdasági munkatárs (Győr)

A magyar biztosításközvetítői piac egyik meghatározó szereplője megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Junior gazdasági munkatárs

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Haladó szintű Excel ismeret,
  • Proaktivitás, dinamikus munkavégzés,
  • Megbízhatóság, precizitás,
  • Céltudatos, terhelhető személyiség

Előnyt jelent:

  • Gazdasági főiskolai vagy egyetemi végezettség

Feladatok:

  • Biztosítási szerződésekkel kapcsolatos díjazások ellenőrzése, eltérések feltárása,
  • Eseti elemzések készítése,
  • Jelentések összeállítása

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony határozatlan idejű szerződéssel,
  • Cafeteria,
  • Barátságos, fiatalos, dinamikus munkakörnyezet,
  • Betanulási idő után hibrid munkarend választható (3 nap irodai, 2 nap home office),
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Győr

Győr