Junior RTR accountant (Budapest)

Junior GL accountant

Feladatok

  • főkönyvi könyvelés
  • havi zárásokkal kapcsolatos könyvelési feladatok
  • ÁFA könyvelés
  • eredménykimutatással, mérleggel kapcsolatos feladatok
  • cégcsoporthoz tatozó entitások könyvelése
  • cégcsoport cégei közötti számlázási feladatok

Szeretnél egy szuper közösség tagja lenni?

Szeretnéd beindítani karriered egy nemzetközi cégnél?

Partnercégünk, az AirFrance-KLM FSSC Junior GL accountant pozícióba munkatársat keres angol nyelvtudással.

Követelmények

  • befejezett vagy folyamatban lévő tanulmányok pénzügy-számvitel területen
  • középfokú angol nyelvtudás
  • precízitás
  • gyors tanulási készség

Amit ajánlunk

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatási csomag, cafetéria
  • kedvezményes repülőjegy vásárlási lehetőség
  • rugalmas munkarend
  • home office lehetőség hosszú távon is
  • egy motiváló, barátságos, támogató csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest