Junior RTR accountant (Budapest)

Szeretnél egy szuper közösség tagja lenni?

Szeretnéd beindítani karriered egy nemzetközi cégnél?

Partnercégünk, az AirFrance-KLM FSSC Junior GL accountant pozícióba munkatársat keres angol nyelvtudással.

Junior RTR accountant

Feladatok

főkönyvi könyvelés

havi zárásokkal kapcsolatos könyvelési feladatok

ÁFA könyvelés

eredménykimutatással, mérleggel kapcsolatos feladatok

cégcsoporthoz tatozó entitások könyvelése

cégcsoport cégei közötti számlázási feladatok

Követelmények

befejezett vagy folyamatban lévő tanulmányok pénzügy-számvitel területen

középfokú angol nyelvtudás

precízitás

gyors tanulási készség

Amit kínálunk

szakmai fejlődési lehetőség

versenyképes juttatási csomag, cafetéria

kedvezményes repülőjegy vásárlási lehetőség

rugalmas munkarend

home office lehetőség hosszú távon is

egy motiváló, barátságos, támogató csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest