Junior grafikus (Budapest)

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Bonafarm Zrt. csapatához.

Junior grafikus

A munkakör célja:

A Sole-Mizo Marketing csapatával való együttműködés, kreatív anyagok szerkesztése és grafikai anyagok elkészítése.

Feladataid lesznek:

  • Kereskedelmi hirdetési anyagok szerkesztési és nyomdai előkészítése, nyomdai leadása
  • Marketing anyagok tervezése és nyomdai előkészítése, leadása
  • Eladáshelyi eszközök (POS) tervezése és nyomdai előkészítése, leadása
  • Meglévő kreatív anyagok (key visual-ek, termékcsomagolások) mutációinak elkészítése
  • Látványtervek készítése (mockupok)
  • Nyomdákkal való kapcsolattartás és egyeztetés
  • Weboldalra, és a social media felületekre szánt grafikai anyagok elkészítése
  • Kreatív tervezési és megvalósítási folyamatokban való részvétel

Téged keresünk, ha

  • felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel,
  • maxium 3 év tapasztalatot szereztél már hasonló munkakörben,
  • ismered az Adobe szoftvereket (Photoshop, inDesign, Illustrator),
  • magas szintű kreativitással és szépérzékkel rendelkezel,
  • precizitás és pontosság jellemez
  • képes vagy dinamikus, lelkes, gyors munkavégzésre.
  • Fontos, hogy tisztában legyél a nyomdai kifejezésekkel (pl: stancolás, tükör, vágójel, kifutó stb.).

Előnyt jelent, ha:

  • Marketing szemlélet
  • Motiváltság
  • FMCG tapasztalat

Amit kínálunkMiért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem és juttatások

Munkavégzés helye

Budapest

A Bonafarm Zrt. a Bonafarm Csoport menedzsment cége, amely a csoportszintű stratégia kialakításáért, a szinergiák kihasználásáért és a közös feladatok elvégzéséért felelős. Célja az integráció elősegítése a kiemelt területeken, beleértve a csoport dolgozóinak valódi, egymást támogató közösséggé válását is.
A Bonafarm Zrt. a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Budapest