Junior invoicing specialist (Határozott idejű – 1év) (Budapest)

Darukat és emelőszerkezeteket szolgáltatló partnercégünkhöz keresünk Junior Invoicing Specialist kollégát.

Junior invoicing specialist (Határozott idejű – 1év)

Ezek lesznek a feladataid, ha csatlakozol hozzánk:

  • Számlák manuális előkészítése (charge line létrehozása) és összeállítása Siebel rendszerben
  • Kimenő számlák kiállítása SAP rendszerből
  • Számlák elektronikus kiküldése, postai úton kiküldendő számlák átadása társosztály részére
  • Egyszerűbb jelentések készítése, jövedelmezőség vizsgálata, problémás munkák kezelése, nyomon követése
  • Master data változások és kérések jelzése megfelelő társosztály felé
  • Számlák jóváírása, korrekciója, reklamációk kezelése, pénzügyi osztályokkal való kapcsolattartás
  • Adatbázis frissítése megadott adatokkal, szerződések beaktiválása/megújítása Siebel rendszerben
  • Napi munkaidőre vonatkozó riportok ellenőrzése

Amire szükséged lesz:

  • Preferáltan felsőfokú végzettség, melynek hiányát tapasztalattal tudod kiváltani
  • Legalább 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office magabiztos használata (Outlook, Word, Excel)

Előnyt jelent, ha:

  • Szereztél már multinacionális környezetben tapasztalatot
  • Ha találkoztál már vállalatirányítási rendszerrel (pl. SAP, Siebel)
  • Precíz vagy, jó a logikai képességed és könnyen elsajátítasz új dolgokat

Amit kínálunk számodra:

  • 1 éves határozott idejű szerződés
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen csapat
  • Multinacionális környezetbe ágyazott családias légkör

Időtartam:

1 év határozott idejű munkavégzés, teljes munkaidőben (heti 40 óra)

Munkavégzés helye:

Budapest, XV. kerület

Angol nyelvű önéletrajzodat várjuk. Érdeklődni lehet a +36 70 500 1756 telefonszámon.

Budapest