Junior IT folyamattámogató (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Grepton Zrt. Magyarországon működő IT vállalkozás, a hazai szektor elismert megoldásszállítója 2001 óta. Munkánk során a legmodernebb technológiákat, üzleti és szervezeti modelleket alkalmazzuk. Hiszünk a sokéves tapasztalat és az innovatív megoldások sikeres ötvözésében, és nap mint nap aktívan teszünk azért, hogy ne csupán lépést próbáljunk tartani a fejlődéssel, hanem mi magunk is alakítsuk, formáljuk a jövőt. Csapatunk bővítése céljából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Junior IT folyamattámogató
(pénzügyi, logisztikai, IT területre)

Feladatok

  • Adattárházi szoftverfejlesztés során készülő dokumentációban az elvárt kötelező elemek meglétének az ellenőrzése, hiányosságok pótlása
  • Leszállítandó termékek előállítási életútjának nyomon követése, adminisztrálása
  • Nagyvállalati tranzakciós fejlesztői support feladatainak betanulása és ellátása
  • Felhasználói dokumentumok készítése
  • Projekt adminisztráció
  • Adatmigrációs feladatok
  • Fejlesztések tesztelése, teszt jegyzőkönyvek készítése
  • Alapvető, első szintű ügyféltámogatás

Elvárások

  • Folyamatban lévő, lehetőség szerint utolsó szemeszterben töltött időszak v. már meglévő egyetemi végzettség a következő szakirányok egyikén: IT, gazdasági informatika, pénzügy, számvitel, közgazdaságtan, logisztika
  • Elsődlegesen pályakezdőket keresünk így a tapasztalat nem elvárás
  • Munkád során fontos lesz a pontos adminisztráció, az informatikai attitűd
  • MS Office ismerete elengedhetetlen

Amit kínálunk

  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokat jelentő feladatok
  • A legújabb technológiák megismerésének lehetősége
  • Folyamatos képzések, szakmai fejlődés támogatása
  • Rugalmas munkavégzés
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Biztos munkahely, versenyképes jövedelem

Amit megtalálsz nálunk

  • Jó csapat, programok, korlátlan minőségi kávék, teák, modern eszközök, profi szakemberek, céges masszőr, sportolási lehetőségek, billiárd, csocsó, korrekt vezetőség, nyugodt munkakörülmény.

Munkavégzés helye

Budapest, Népliget metrómegállótól 5 percre

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, úgy várjuk önéletrajzodat.

Budapest