Junior IT rendszerüzemeltető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A CRITERION Biztonságtechnikai Zrt.
a CRITERION csoport részeként keres​​

Junior IT rendszerüzemeltető

munkakörbe munkatársat keres

A CRITERION Csoport (G4S jogutód) a készpénzlogisztikai, vagyonvédelmi és biztonsági szolgáltatásokat kínáló szektor meghatározó magyarországi szereplőjeként szerzett több mint 30 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű és innovatív megoldásokat kínál.
De mi is a CRITERION? Egy légkör, ami magával ragad, egy csapat, ami minden lépésnél melletted van.

​Feladatok, amik Rád várnak:

  • Vállalatcsoport informatikai rendszereinek napi üzemeltetése, felügyelete
  • Felhasználók napi támogatása
  • Felügyelt rendszerek logjainak elemzése, szükség esetén beavatkozás
  • Első szintű hibaelhárítás, hibakeresés
  • Informatikai infrastruktúra projektekben való részvétel
  • Kapcsolattartás a cég végfelhasználóival, a fejlesztőkkel, hálózati üzemeltetőkkel
  • Változáskövetés, dokumentálás

​Tudás, amire szükséged lesz:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • MS operációs rendszerek ismerete (7/8/10/2008/2012/2016)
  • Hálózati alapismeretek
  • MS AD alapismeretek
  • Irodai programcsomagok magas szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség, megbízhatóság, lojalitás
  • Önálló munkavégzés és csapatmunkában való hatékony közreműködés egyaránt, terhelhetőség
  • Kreatív problémamegoldó képesség
  • „B” kategóriás Jogosítvány
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyök, amivel ki tudsz tűnni:

  • 100 főt meghaladó vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Linux felhasználói / üzemeltetési tapasztalat
  • 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Néhány dolog, amiért jó nálunk dolgozni:

  • Fiatal, lelkes, kreatív csapat
  • Innovatív, változatos és szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Stabil háttér
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Fényképes önéletrajzodat bérigény megjelölésével várjuk.

Budapest