Junior IT support munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A 33 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft., a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője. A vállalkozás IT üzemeltetési és támogatási területének erősítése érdekében 1 fő Junior support munkatárs pozíció betöltéséhez keresi kollégáját. Az új munkatárs főbb feladatai a kapcsolódó IT rendszerek üzemszerű működésének ellenőrzése, beállítása, dokumentálása és támogatása.

Junior IT support munkatárs

Amiben számítunk rád

  • Hibajegyek kezelése és megoldása
  • Napi IT támogatási feladatok különféle IT rendszerekben
  • Alkalmazásnaplók elemzése
  • Riportok és kimutatások készítése
  • Felhasználói hozzáférések, jogosultságok kezelése
  • Részvétel fejlesztési projektekben
  • Aktív részvétel a tesztelések szervezésében, elvégzésében
  • Rendszerdokumentációk kezelése, aktualizálása

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz

  • IT alkalmazástámogatási munkatapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Logikus gondolkodás, jó probléma megoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára is alkalmas személyiség
  • Ügyfél- és üzletorientált szemlélet

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • IT végzettség
  • Fejlesztői ismeretek
  • Fejlesztési projektben szerzett tapasztalat
  • SQL adatbázis ismeretek

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Egyénre szabható éves cafeteria-keret
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet és munkaeszközök

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest