Junior Java fejlesztő (T) - V. (Budapest)

(GYNT)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

JUNIOR JAVA FEJLESZTŐ (T) - V.

Feladatok:

  • Saját szoftvertermék fejlesztése és továbbfejlesztése Java nyelvben (betanulási lehetőség)
  • Egyéb Java fejlesztési feladatok ellátása csapatban

Elvárások:

  • 1+ év Java fejlesztői munkatapasztalat, OO fejlesztői szemlélet
  • Nyitottság új technológiák felé, igény a folyamatos fejlődésre
  • Jó problémamegoldó képesség, logikus, gyors pontos gondolkodás (hosszú távú, minőségi megoldások)
  • Csapatszellem, proaktivitás
  • Minimum erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás (nemzetközi kollégákkal való szakmai egyeztetés)

Előny:

  • Otthoni Java projekt tapasztalat
  • Agilis (Scrum) módszertanban szerzett tapasztalat
  • JSE8, Maven, Jenkins, Spring boot, JPA Hibernate, DI/Guice, JAX-RS/Yersey, RestEasy, Jackson, Slf4j, Junit, Guava, Logback, Lombock, Swagger, Mockito, Selenium, Rest-Assured tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (MSC, BSC diploma)Megkezdett/megszerzett PHD fokozat

Lehetőségek:

  • Nemzetközi, dinamikus, igényes csapat stabil munkahely, magas szakmai standard
  • Az angol nyelv minden napi használata
  • Továbbfejlődési lehetőség (belső képzések, és képzéstámogatás)

Munkavégzés helye: Budapest, V. (évente 1-2 hetes európai üzleti út)

Kezdési idő: akár azonnal

Munkalehetőség: hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti pozíció

Juttatás: Versenyképes fizetés (+cafeteria +bónusz)

Jelentkezzen online angol nyelvű önéletrajzával

Budapest