Junior karbantartó mérnök (Miskolc)

Humán Centrum Kft.

Junior karbantartó mérnök

Leírás

A Sanofi az egyik legrégebbi és legismertebb gyógyszeripari vállalat, mely már több mint egy évszázada dolgozik az emberek egészségének megőrzése érdekében. Terápiás megoldásai több, mint 170 országban elérhetőek.

Feladatok

  • A telephely gyártó berendezéseinek karbantartása
  • Az érvényes eljárások és GMP elvárások betartása
  • Gyártó és csomagoló berendezések folyamatos üzemeltetésének biztosítása
  • Rendkívüli események észlelése, jelentése
  • Műszaki hibák elhárítása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Angol nyelv kommunikáció képes ismerete
  • Elmélyült és széles körű műszaki tudás, műszaki rendszerek, berendezések ismerete, karbantartási ismeretek
  • Felhasználói színtű számítógépes és Office ismeret
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Modern technológiával felszerelt gyógyszergyártó üzemben történő munkavégzés, szabályozott körülmények között
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság (munkáltatói hozzájárulással)
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Előnyök

  • Gépész- vagy villamosmérnöki végzettség
  • Gyógyszergyártásban szerzett gyakorlati és elméleti szaktudás
  • Műszaki rendszerekre és berendezésekre vonatkozó karbantartási ismeret
  • 5 év szakmai tapasztalat
  • Csoport irányításában szerzett gyakorlat
  • Projektvezetési tapasztalat
  • Karbantartást támogató rendszerek ismerete
  • Tűzvédelmi szakvizsga

Munkavégzés helye

  • Miskolc
Miskolc