Junior Karbantartó mérnök (Gyárbővítés) (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk kollégát a következő pozícióra:

Junior Gépészmérnök / Projektmérnök (Gyárbővítés)

Feladatok

  • Gyárbővítési folyamatok támogatása mérnöki oldalról;
  • Kapcsolódó dokumentációk, műszaki dokumentumok kezelése és elkészítése;
  • Projekt folyamatos nyomon követése (időterv, költségek), riportálás a menedzsment részére;
  • Műszaki felülvizsgálatok a beruházási projekt jóváhagyása érdekében;
  • Alvállalkozók koordinálása;
  • Felmerülő problémák támogatása;
  • Projekthez kapcsolódó beszerzések indítása;
  • Gépbeszerzésekben való részvétel, gépgyártókkal kapcsolattartás;
  • Gépátvételben aktív részvétel, géptelepítés támogatása;
  • Gépek kapacitásának növelése, szakmai támogatás a területen dolgozó kollégák számára;
  • Oktatások tartása az adott technológiára vonatkozóan, karbantartók képzése;
  • Pótalkatrészek nyomon követése, rendelkezésre állásának biztosítása;
  • Specifikációkat, dizájn, rajzokat és az anyag listák előkészítése;
  • Gyártás gép oldalról történő támogatása.

Elvárások

  • Gépészmérnöki / mechatronikai mérnöki végzettség;
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban-írásban egyaránt;(angol nyelvű interjúk);
  • Gyártás területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Magabiztos gépészeti alapismeretek.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy bővülő vállalatnál;
  • Stabil vállalati háttér;
  • High-Tech technológiai környezet;
  • Motiváló juttatások.

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya