Karbantartó mérnök (zöld mezős beruházás) (Komárom)

Legyünk együtt sikeresek!

Német-koreai tulajdonban lévő, e-autókba termékeket gyártó vállalat részére keresünk kollégákat,

az alábbi pozícióba:

Karbantartó mérnök (zöld mezős beruházás)

Feladatok

  • Gyártósorok telepítése, indítása, később karbantartása;
  • Gépek működésének megértése, fejlesztése, hatékonyságának javítása;
  • Gépek állapotának rendszeres ellenőrzése és erre vonatkozó szabályok meghatározása (ki, mikor, milyen gyakran végezzen megelőző karbantartásokat);
  • Gépkihasználtsági vizsgálatok készítése;
  • Mutatószámok elemzése.

Elvárások

  • Gépészmérnöki, vegyészmérnöki, ipari mérnöki és/vagy villamosmérnöki diploma;
  • Karbantartó mérnöki tapasztalat, max. 5 év;
  • Aktív angol nyelvtudás (min. 10/5-6 szint).

Amit kínálunk

  • Új technológiák megismerésének lehetősége, komoly betanítással;
  • Motiváló bérezés, juttatási lehetőség;
  • Angol nyelv használatának lehetősége.

Előnyök

  • Előny az MES / SCADA rendszerek ismerete.

Munkavégzés helye

  • Komárom

Az állásra jelentkezni a [email protected] e-mail címen keresztül lehet!
Tárgy mezőben: JUNIOR KARBANTARTÓ MÉRNÖK, Komárom

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/943-0259 (Kiss Bernadett)

Komárom