Junior kontroller (Budapest)

Junior kontroller

Leírás

A Trenkwalder cégcsoport budapesti pénzügyi csapatába új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Havi pénzügyi zárásban való részvétel
  • Budget/forecast elkészítésében és elemzésében való részvétel
  • Digitalizációs projektekben való részvétel
  • Értékesítéssel közös projektek, eredmények sales alapú előrejelzésének fejlesztése
  • HR-rel közös projektek, létszám- és költségkalkulációk végzése
  • Pénzügyi elemzési feladatok elvégzése: terv-tény adatok összehasonlítása
  • Riportok, kimutatások, prezentációk előkészítése
  • Rendszeres és ad hoc riportok készítése

Elvárások
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (pénzügy/controlling)
  • Pénzügyi-controlling területen szerzett minimum 1 éves munkatapasztalat
  • Erős Excel felhasználói ismeret (függvények, kimutatások, diagramok magabiztos alkalmazása)
  • Proaktív személyiség, can-do attitűd
  • Középfokú angoltudás
  • Precíz és önálló munkavégzés, jó elemző-készség, monotonitás-tűrés

Amit kínálunk
  • Gyors előrelépési lehetőség
  • Kihívásokkal teli feladatok a betanulási időszakot követően
  • Projektmunka különböző kollégákkal, más-más területeken
  • Kommunikációs készségek fejlesztése a munka során
  • Power BI tudás elsajátítása

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest