Junior kontroller (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A CRITERION Készpénzlogisztikai Zrt.
a CRITERION csoport részeként

Junior kontroller

munkatársat keres

A CRITERION Csoport (G4S jogutód) a készpénzlogisztikai, vagyonvédelmi és biztonsági szolgáltatásokat kínáló szektor

meghatározó magyarországi szereplőjeként szerzett több, mint 30 éves szakmai tapasztalat birtokában teljeskörű és innovatív megoldásokat kínál.

De mi is a CRITERION? Egy légkör, ami magával ragad, egy csapat, ami minden lépésnél melletted van.

A feladatok, amik rád várnak:

  • Közreműködés a havi zárási feladatokban (pl. jelentések, kimutatások, elemzések készítése)
  • Az egyes üzletágak számára eseti kimutatások, elemzések készítése
  • havi zárásokhoz adatszolgáltatás
  • üzletági terv-tény elemzések készítése
  • részvétel az éves tervezésben
  • a kontrolling osztály munkájának támogatása
  • kapcsolattartás a szakmai területekkel

Tudás, amire szükséged lesz:

  • pénzügy-számviteli/kontrolling területen felsőfokú végzettség
  • 1 év kontrolling/pénzügy/audit területen szerzett tapasztalat
  • stabil számviteli ismeretek
  • erős, megbízható Excel tudás
  • SAP ismeret előny

Tulajdonságok, amiket értékelünk:

  • szorgalom
  • elkötelezettség
  • humor
  • tudásszomj
  • önállóság

Apróságok, amit a munkádhoz biztosítunk: ​​

  • home office lehetőség
  • laptop
  • telefon

De nem csak munkából áll az élet:

  • kiszabadítunk a napi mókuskerékből ingyenes belépőinkkel, céges rendezvényeinkkel, juttatási csomagokkal

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el számunkra fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat bérigény megjelölésével.

Budapest