Junior könyvelő - angol nyelvtudással (Budapest)

Junior könyvelő angol nyelvtudással

Neves multinacionális partnerünkhöz keresünk Junior Könyvelőt budapesti munkavégzéssel! Nagyszerű lehetőség kevés tapasztalattal rendelkezők számára, akik szeretnének pénzügyi területen több szakmai tapasztalatot szeretni, illetve fejlődni!

A junior könyvelő legfőbb feladatai:

  • Szállítói számlák regisztrálása, könyvelése
  • Hiányzó számlák bekérése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Hibás számlák kezelése, javítása
  • Havi zárásokban való részvétel
  • Társosztályokkal való együttműködés, kapcsolattartás

Az ideális jelölt folyékony angol nyelvtudással és  felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezik. Könyvelésben / pénzügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Amit cserébe kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttérrel rendelkező munkáltató

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz angol nyelvű önéletrajzod feltöltésével a honlapunkon keresztül vagy a lakner@hays-response.hu e-mail címen!

Budapest