Junior könyvelő munkatársat keresünk (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Junior könyvelő munkatársat keresünk

Feladatok

  • Könyvelési feladatok ellátása senior könyvelők támogatása mellett
  • Az ÁFA bevallások, KSH riportok elkészítésének támogatása
  • Ügyfelekkel való kommunikáció, főként angol nyelven, majdnem minden iparágban
  • Adóhatósági ellenőrzésekben való részvétel
  • Áfa regisztrációval kapcsolatos teendők ellátása
  • Vállalati jelentések készítése
  • Zárásokban való részvétel

Elvárások

  • Szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség (pénzügy-számvitel)
  • 1-3 év tapasztalat magyar ÁFA compliance területén / könyvelési területen szerzett tapasztalat bevallások és ÁFA területén
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Számviteli és adózási szabályok gyakorlati ismerete
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Jó analitikus és problémamegoldó képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, megbízható és felelősségteljes munkavégzés

Előnyök

  • Mérlegképes könyvelői végzettség vagy annak folyamatban lévő megszerzése

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Modern munkakörnyezet
  • Szakmai támogatás és fejlődés biztosítása
  • Multinacionális környezet
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség (nem csak COVID-19 idején)
  • Egy általad választott képzés 100%-os finanszírozása
  • Megbecsülés, rendszeres visszajelzések
  • Neves ügyfelek támogatása
  • Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat
  • Jelenlét több mint 170 országban
  • Kiváló minőségű szolgáltatások támogatása
  • Lehetőség a szakmai kibontakozásra

Leírás

Szívesen csatlakoznál egy több, mint 30 éve működő könyvvizsgáló és tanácsadó multihoz, ahol a siker kulcsa a közösség, tudás és teljesítmény?

Nemzetközi hátterű partnerünkhöz keresünk junior könyvelő kollégát.

Ha egy olyan munkahelyet keresel, ahol fontosnak tartják az emberközpontúságot, az újításokra való nyitottságot és a kiváló minőségű szolgáltatás fenntartását, akkor várjuk jelentkezésedet!

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest