Junior könyvelő pozícióba munkatársat keresünk (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Junior könyvelő pozícióba munkatársat keresünk

Feladatok

  • Teljes körű könyvelés a szenior könyvelő szakmai irányítása alatt: szállítószámlák, bankbizonylatok, vevőszámlák, házipénztár könyvelése ügyfeleink részére;
  • Adóbevallások előkészítése;
  • Havi, negyedéves és éves egyeztetések és jelentések előkészítése;
  • Részvétel az éves beszámoló összeállításában.

Elvárások

  • Számviteli felsőfokú, vagy mérlegképes könyvelői végzettséged van, vagy utolsó éves hallgató vagy;
  • Német vagy angol középfokú nyelvtudással rendelkezel, amelyet szívesen fejlesztenél a későbbiek során;
  • Szívesen dolgoznál könyvelési területen, esetleg szereztél már hasonló területen 1-2 év tapasztalatot (elhivatott pályakezdők jelentkezését is várjuk);
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés és tanulni vágyás jellemez.

Amit kínálunk

  • Belső és külső képzéseken vesznek részt az ABT támogatásával;
  • Mentoruk segítségével folyamatosan fejlődni tudnak szakmájukban és képességeikben;
  • A közvetlen munkahelyi légkört számos közös program erősíti;
  • Igényes munkahelyi környezetben dolgozunk, legújabb technológiai támogatással;
  • A 6 vagy 8 órás munkaidő és rugalmas feltételek egyensúlyt biztosítanak a munka és a magánélet között. Home office lehetőséget is biztosítunk kollégáinknak, a járványügyi helyzet után is!

Leírás

Megbízónk cégcsoportja 1980-ban kezdte meg működését Zürichben. A budapesti iroda mára több mint 60 fő magasan képzett munkatárssal lát el feladatokat adótanácsadás, könyvelés, könyvvizsgálat, bérszámfejtés és kockázatmenedzsment területén. Munkavégzésük a bizalomra és szaktudásra épül, a jól végzett munka nyugalmát nyújtják munkatársaiknak és megbízóiknak egyaránt.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest