Junior könyvelő/könyvelő-asszisztens (Mogyoród)

A hirdetés már lejárt!

Junior könyvelő/könyvelő-asszisztens

Könyvelőirodánkba keresünk mellék, vagy főállású junior könyvelő/könyvelő-asszisztens munkatársat, akár azonnali kezdéssel, Mogyoródi és Kecskeméti irodánkba.

Feladatok

(tapasztalattól függően kerül meghatározásara a végleges munkaköri leírás):

  • Főkönyvi könyvelés
  • Magyarországon bejegyzett vállalkozások adókötelezettségek teljesítése önállóan vagy senior könyvelő irányításával
  • Bevallás és beszámoló készítés önállóan, vagy senior könyvelő irányításával
  • Ügyfelekkel és hivatalokkal történő kapcsolattartás,
  • Részvétel adóvizsgálatokon, könyvvizsgálatokon

Előnyök

  • Angol nyelvtudás
  • könyvelő irodai tapasztalat
  • mérlegképes-könyvelő regisztráció
  • 1-2 éves könyvelési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes havi fizetés
  • folyamatos szakmai és szükség esetén nyelvi továbbképzés
  • modern munkahelyi környezet
  • kiváló csapat!

Mogyoród