Junior Lawyer (Budapest)

Budapest

Junior Lawyer

Feladatok

Amit kínálnak:

  • Dinamikusan fejlődő csapatban való részvétel
  • Piacképes jövedelem
  • Vonzó juttatások
  • Folyamatos fejlődés, vezetői készségek fejlesztése

Követelmények

  • Jogi diploma
  • Szakvizsga (folyamatban lévő vizsgák)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Racionális gondolkodás, céltudatosság, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Nagyfokú munkabírás
  • Tapasztalat az alábbi területen előnyt jelentenek: GDPR, adatvédelem és kereskedelmi jog

  • Előnyt jelent: német nyelvtudás

Amit kínálunk

Budapesten lévő közepes méretű nemzetközi ügyvédi iroda keres motivált jelöltet csapatukba! Amennyiben fontos a szakmai fejlődés, a támogató környezet, ahol a work-life balance is szerves része az iroda filozófiájának, akkor megtalálta azt a munkahelyet, melyre mindig is vágyott!

Budapest