Junior Legal Counsel (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Energetikai szektorban működő, stabil multinacionális nagyvállalati háttérrel rendelkező megbízónk számára keresünk jogtanácsost generalista pozícióba. Frissen szakvizsgázott jogászok jelentkezését is várjuk!

Junior Legal Counsel

Feladatok

  • részvétel a jogi funkció működésének kialakításában, folyamatfejlesztésekben
  • cégcsoport napi szintű működésével kapcsolatban felmerülő bármely jogi szakterületet érintő feladat ellátása
  • jogi tanácsadás elsősorban gazdasági jogi, munkajogi és adatkezelési területeken
  • szerződésminták, szerződések előkészítése, ellenőrzése magyarul és angolul
  • peres és nem peres eljárásokban képviselet ellátása
  • közbeszerzési folyamatok szakmai támogatása

Követelmények

  • jogi szakvizsga
  • ügyvédi irodában vagy nagyvállalati környezetben szerzett ügyvédjelölti/jogi előadói tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • generalista jellegű háttér és törekvés, tapasztalat különböző gazdasági jogi területeken
  • nemzetközi jogi ismeretek
  • energiajogi és/vagy közbeszerzési jogi területen szerzett tapasztalat előny
  • önállóság, proaktivitás, business partneri attitűd

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés, bónusz és juttatási csomag
  • komplex, heterogén szakmai tudást és önállóságot igénylő feladatok
  • stabil nagyvállalati háttér
  • dinamikus, támogató vállalati kultúra
  • home office lehetőség
  • rugalmas munkarend

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest