Junior Linux rendszermérnök (Budapest)

Innovatív, dinamikusan fejlődő partnercégünk keres tapasztalt junior linux rendszermérnököt.

Ügyfeleink színes vállalati kultúrával rendelkeznek, transzparens, fiatalos csapatokban dolgoznak.

Junior Linux rendszermérnök

Feladatok

Linux szerverek (fizikai, virtuális) menedzselése, karbantartása, mentése

Alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetése

Belső és külső rendszerek, hálózat, szerverterem infrastruktúra üzemeltetése

HA rendszerek üzemeltetése

Hozzáférés-, jogosultságkezelés, incidens kezelés

Követelmények

Minimum 1-2 év tapasztalat az alábbi rendszerek telepítésében és üzemeltetésében:

Linux (leginkább Debian)

Apache, Nginx, PHP-FPM, MySQL

Különböző virtualizációs platformok (KVM, XEN)

Önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség, továbbá a szervezet különböző részegységeivel való együttműködés képessége

Rendszermérnökeinkhez hasonló gondolkodásmód: konstruktív hozzáállás, tanulni vágyás, fejlődés iránti elkötelezettség és ügyfélorientáltság

Igényesség a precíz és minőségi munkára

Előny:

Mentési, archiválási technológiák ismerete

Alapfokú angol nyelvtudás, főként írásban (szövegértés szintjén)

Amit kínálunk

  • Home office lehetőség
  • Éves bónusz
  • Modern munkaeszközök
  • Családias munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest