Junior Mainframe Adminisztrátor (Pécs)

Junior Mainframe Adminisztrátor

Lehetőséget kínálunk a T-Systems világszínvonalú Mainframe-szolgáltatásainak megismerésére, valamint együtt dolgozni a legprofibb német, spanyol és magyar szakemberekkel

Feladatok:

  • IBM Mainframe architektúra üzemeltetése - nemzetközi nagyvállalati ügyfeleink részére, a 0-24 órás rendelkezésre állás biztosítása
  • A felmerült problémák, események gyors és pontos kezelése
  • Az ügyféltől érkező kérések végrehajtása
  • Új, standard folyamatok, metódusok és megoldások fejlesztése, üzemeltetési munkafolyamatok automatizálása

If you have…

  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Informatikai irányultságú képzettség vagy IT iránti affinitás
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyök:

  • Német nyelvismeret
  • Valamely operációs rendszer, IT rendszer üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Mainframe területen szerzett tapasztalat
  • Alap z/OS rendszer és subsystem ismeretekTSO, ISPF, JCL tudás, Batch/Scheduling ismeretek

Személyiség:

  • Precizitás
  • Tanulási készség
  • Fejlődés orientáltság
  • Megbízhatósága

Pécs