Junior manager (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Piacvezető kreatív technológiai fejlesztésekkel foglalkozó megbízónk részére az elektromos autók akkumulátorainak gyártása céljából keresünk Junior managert gödi lokációjú munkavégzéssel akár azonnali kezdéssel.

Junior manager

Feladatok

szoros együttműködésben a területi vezető Managerrel, feladata az üzemegység munkaszervezése, termelés felügyelete, a termelés folyamatosságának biztosítása,

a termeléshez / gyártáshoz kapcsolódó folyamatok ütemezése az erőforrás szükséglet és kapacitásigények figyelembevételével,

területre vonatkozó célkitűzések, meghatározás (KPI) teljesítése,

az érvényben levő technológiai, munkavédelmi és minőségbiztosítási előírások felügyelete,

a beosztottak kompetenciamátrixának elkészítése,

műszak- és csoportvezetők irányítása

Követelmények

felsőfokú műszaki végzettség (Msc/Bsc) (Gépész/villamos)

nagyfokú munkabírás, kiemelkedő szervezőkészség

erős MS Office ismeretek

kommunikációképes angol nyelvtudás

minimum 1 éves tapasztalat hasonló munkakörben, lehetőleg autóipari környezetben

Amit kínálunk

versenyképes jövedelem (alapbér és egyéb bónuszok)

határozatlan idejű munkaszerződés

oktatások, képzések

vállalati busz / bejárás támogatása

kiváló munkakörnyezet.

Munkavégzés helye

Göd

Budapest