Junior Marketing Specialist (Budapest)

Nagymultú FMCG partnerünk - melynek márkái már nemzedékek óta megtalálhatók a nappaliban, a konyhában és a fürdőszobában is - keresi Marketing specialista kollégáját budapesti csapatába.

Amennyiben magabiztosan beszélsz angolul, határozott, motivált és talpraesett vagy, rendelkezel már valamennyi marketing tapasztalattal, és jól bánsz az Excel-lel, akkor ez a lehetőség Neked szól!

Junior Marketing Specialist

Feladatok

  • A központi iránymutatás mentén a céges marketing célok implementálása és kivitelezése
  • Ügynökségekkel való együttműködés (régiós szinten)
  • Csomagolás és design tervezés
  • E-commerce felület, márka weboldalainak és online felületeinek tartalmi frissítése
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Betekintés a márkaépítésbe, PR projektekbe és a kreatív fejlesztésekbe

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség, preferáltan Marketing területen
  • Min. 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret, Excel magabiztos használata
  • Proaktív, talpraesett személyiség, kiváló kommunikációs készségekkel

Amit kínálunk

  • Szuper csapat, támogató vezetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafeteria

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest