Junior mérnök értékesítő (2991) (Budapest)

Junior mérnök értékesítő (2991)

Stabilan növekvő, ipari beruházásokkal foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Új ügyfelek felkutatása,
  • Hideghívások, találkozók megszervezése az ügyfelekkel,
  • Tárgyalásokon való részvétel,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel,  részvétel  a projektek tervezésében, lebonyolításában.

Elvárások

  • Műszaki területen szerzett tapasztalat,
  • Legalább 1 év B2B értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Pozitív, nyitott személyiség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Előny: Energiaszektor/épületgépészeti területen szerzett értékesítési ismeretek.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és búnusz,
  • Céges autó; magánhasználatra is,
  • Heti 2-3 nap home office lehetőség,
  • Szakmai képzések, tréningek.

A munkavégzés helye

Budapest

Budapest