Junior mérnöki program (Gyöngyös)

Junior mérnöki program

Leírás

Multinacionális, folyamatosan bővülő gyöngyösi partnerünk számára keresünk Junior mérnök kollégákat, ahol a szakmai karrierút és inspiráló munkakörnyezet az első naptól kezdve biztosított.

Feladatok

  • Mérnöki szakterületek megismerése
  • Termelés hatékonyságát támogató mérnöki feladatok ellátása
  • Folyamatfejlesztési akciótervek kidolgozása
  • Folyamatos kapcsolattartás a külföldi partnerekkel, munkatársakkal
  • Különböző fejlesztési projektekben való részvétel

Elvárások
  • Befejezett vagy folyamatban lévő mérnöki tanulmányok
  • Minimum kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Maximum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Magabiztos, határozott fellépés, agilitás, csapatszellem

Amit kínálunk
  • Egyéni szakmai fejlődési lehetőség és karrierút biztosítása
  • Kiemelt összegű lakhatási támogatás!
  • Stabil, inspiráló multinacionális munkakörnyezet
  • Külföldi kiküldetések, tréningek
  • Folyamatos szakmai képzések, fejlődési lehetőségek
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Egészségmegőrző programok

Munkavégzés helye

Gyöngyös

Gyöngyös