Junior .Net fejlesztő (Magyarország)

Junior .Net fejlesztő

Feladatok, amiket Rád bíznánk:

  • Részvétel az igazgatóság fejlesztői feladataiban
  • Üzleti folyamatokat támogató alkalmazások továbbfejlesztése, új funkciókhoz szükséges paraméterezési, adatbetöltési feladatok elvégzése
  • Új adatforrások bevonása, adatelőkészítési és feldolgozási folyamatok
  • Részvétel a fejlesztési projektekben
  • Fejlesztési dokumentációk készítése
  • Hibák keresése és javítása
  • Kapcsolattartás az üzleti területtel és üzleti elemzőkkel

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Szakirányú (szoftverfejlesztő mérnök) diplomával rendelkezel, vagy hamarosan rendelkezni fogsz
  • Jártas vagy a C# programozási nyelvben (Windows Form, Console Application)
  • ASP.NET alkalmazásfejlesztési ismerettel rendelkezel (SOAP, REST szolgáltatások)
  • Ismered és használni tudod a reguláris kifejezéseket (REGEX)
  • MS SQL adatbázis-kezelési tapasztalattal rendelkezel
  • Megbízhatóság, önállóság, pontos és precíz munkavégzés jellemez
  • Nyitott vagy a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására
  • Csapatjátékos vagy
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Jelentkezésednél előnyt jelent, ha:

  • Érted a műszaki angolt
  • Entity Framework, Linq tapasztalatod van
  • Agilis munkamódszertanról hallottál már
  • ASP.NET MVC alkalmazások fejlesztését ismered
  • Python, C++ programozási nyelveket ismered
  • .NET Core keretrendszert is ismered

Amiket ezért cserébe nyújtani tudunk:

  • Fiatal, fejlődő csapathoz csatlakozhatsz, ahol mi alakítjuk a környezetünket
  • Számítunk véleményedre
  • Tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk és mi is folyamatosan tanulunk
  • Az igazgatóság számára újszerű, jelentős fejlesztések részese lehetsz
  • Változó, inspiráló környezetet és egyben stabil munkáltatói hátteret
  • Versenyképes jövedelmet és juttatási csomagot