Junior product owner (Üllő)

A hirdetés már lejárt!

Junior product owner

Feladatok

  • Mobil applikáció stratégia kialakítása és megvalósítása
  • Fejlesztőcég koordinálása
  • Társosztályokkal való egyeztetés
  • Új funkciók tesztelése, bevezetése, visszamérése
  • Vásárlói élmény kutatása
  • Fejlesztési ötletek előkészítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1-3 éves digitális tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Mobile first szemlélet
  • Csapatban és önállóan egyaránt dolgozni tudó, felelősségteljes, lelkes, lendületes személyiség
  • Pozitív ügyfélközpontú gondolkodás, határozott kommunikatív személyiség, jó kapcsolatteremtő képesség

Előnyök

  • Azonnali kezdés
  • Digitális termék koordinálásában való jártasság
  • UX/UI tapasztalat
  • Kereskedelmi cégnél szerzett tapasztalat
  • Online marketing tudás

Amit kínálunk

  • Alapellátásban dolgozunk, vészhelyzet esetén is nyitva lehetünk
  • Biztos marad a munkahelyed, még bizonytalan helyzetben is
  • Kulturált, fiatalos munkakörnyezet és jól felszerelt konyha és szociális helyiség vár
  • Időnként bulizni és sportolni járunk
  • Szakmai önállóságot, további fejlődési és karrier lehetőséget biztosítunk
  • Home office munkavégzésre is van lehetőség
  • Üllői munkavégzéshez Budapestről céges busszal segítjük a bejárást, vagy üzemanyag támogatást adunk
  • Folyamatosan vigyázunk a családod és a te egészségedre
  • Nagy csapatunk tagjaként minden élethelyzetben számíthatsz ránk (babacsomag, szociális csomag, egészségügyi csomag stb.)

Munkavégzés helye

2225 Üllő, Zsaróka út. 8.

Üllő