Junior Product Owner gyakornok - Budapest, XIII. kerület (WHC021428) (Budapest)

Junior Product Owner gyakornok - Budapest, XIII. kerület (WHC021428)

Partnerünk egy energiagazdálkodási vállalat, amely a világ 175 országában 99.000 embert foglalkoztat. Olyan energiahatékony megoldásokat kínál, amelyek segítenek ügyfeleinek a villamos, hidraulikus és mechanikus energia hatékony, biztonságos és fenntartható felhasználásában.

Feladatok:

  • Az értékesítési és számlavezető egység kérésének megfelelő specifikációk létrehozása és tervezése
  • Kapcsolattartás a tanácsadókkal és a vezetőkkel
  • Dokumentumok, folyóiratok, kézikönyvek és irányelvek naprakészen tartása
  • Követelményspecifikációk felvázolása szabványos sablonok használatával
  • Követelmények kezelése
  • Főállású kollégák napi munkájának támogatása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Folyamatban lévő tanulmányok technológia/mérnöki/matematika/gazdasági területen
  • Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelési készség
  • Magabiztos MS Office-használat
  • Heti minimum 24 óra vállalása
  • Tapasztalat a scrum vagy bármely szoftverfejlesztési módszertanban előnyt jelent

Munkavégzés helye

Budapest XIII. kerület

Budapest