Junior SAP logisztikai tanácsadó (Budapest)

Elkötelezett csapatunk a hazai SAP logisztikai tanácsadói szegmens egyik fontos szereplője. Fő fókuszunk az anyaggazdálkodás, az innovatív beszerzési megoldások, a raktárgazdálkodás és a rugalmas workflow megoldások. Kis létszámú, magasan képzett senior tanácsadóval és fejlesztővel rendelkező csapatunk büszke az ügyfeleink által kimagaslónak értékelt eredményeinkre. Célunk, hogy óvatos létszámbővítéssel – értékeink megtartása mellett – termékportfóliónk és rugalmasságunk növekedjen. Izgalmas hazai és nemzetközi projektjeink mellett a növekvő számú ügyfél support során is különösen nagy igény mutatkozik ügyfél- és folyamatcentrikus megoldásainkra. Ha inspirálna a csapatunkba kerülni és velünk fejlődni, akkor jelentkezz, egyeztessünk – dönteni csak azt követően szükséges. 😊

Junior SAP logisztikai tanácsadó

Célunk: SENIOR tanácsadói szintre kiképzés közös projekteken

Feladatok:

  • Részvétel az ügyfél üzleti folyamatainak és elvárásainak a felmérésében.
  • Közreműködés a koncepciótervezés és implementáció feladataiban (beállítások, fejlesztési specifikációk).
  • Együttműködés a tesztelésben.
  • Önálló ügyféloktatás, teszttámogatás.
  • Rendszerdokumentáció önálló elkészítése.
  • Részvétel az éles üzem támogatásában.

Cégprofil:

  • Hazai vállalkozás, hazai és nemzetközi részvétellel.
  • SAP logisztikai tanácsadás és fejlesztési fókusz.
  • Certifikált tanácsadók.
  • SAP Hungary Best Team 2020.
  • Évente közel 2 500 projektnap.
  • Elkötelezett csapat > 200 évnyi SAP-tapasztalattal.
  • Best of SAP SRM / MM / MDM / AN / FCM / WM / EWM Team.
  • Win + Win + Win együtműködésekre törekvés.

Akit keresünk:

  • Képes és elkötelezetten akar elismert SAP senior logisztikai tanácsadói szintre eljutni, és azt fenntartani.
  • Csapatmunkára és szakmai kihívásokra nyitott.
  • Elhivatott feladatai minőségi elvégzése iránt.
  • Szívesen orientálódik az ERP-tanácsadás és/vagy fejlesztés irányába.
  • Strukturált gondolkodású.
  • Kiemelkedő problémamegoldó képességgel bír.
  • Rugalmasan mobil az ügyféligények akár helyszíni megoldására itthon és külföldön egyaránt.
  • Élvezi személyes képességeinek kiaknázását és fejlődését.
  • A jövőben örömmel méreti meg tudását SAP logisztikai certifikációs vizsgán.
  • Szívesen lenne része akár hosszú távon is egy sikeres SAP-csapatnak.
  • Projektképes magyar és angol nyelven, illetve szándékában van oda eljutni.

Előnyt jelent:

  • Bármilyen SAP, vagy egyéb ERP-rendszerben szerzett tapasztalat.
  • Minél nagyobb rendelkezésre állás (futó tanulmányok esetén).
  • Projektképes német nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • Egyénre szabott karriertervezés.
  • Változatos szakmai kihívások.
  • Gyakorlatorientált ügyfélmegoldások.
  • Komplex rendszer – Komplex mérnöki alkotás.
  • Élenjáró SAP-technológia.
  • Élenjáró SAP-szakértői tudásbázis.
  • Diákoknak önálló labor és szakdolgozatkésztési támogatás.
  • Csatlakozás fiatalos, lendületes csapatunkhoz.
  • Versenyképes tudásátadás szakmai műhelyünkben.
  • Arányos és méltányos szakmai és anyagi elismerés.
  • Alkalmazotti, vagy akár alvállalkozói konstrukció.

Inspirálnak a témák és a pozíció?
Jelentkezz, csatlakozz, várunk

Budapest