Junior szoftvertanácsadó (Budapest)

Budapest, XI. kerület

A hirdetés már lejárt!

Német-magyar fejlesztésű nemzetközi bérügyviteli és HR szoftverek fejlesztésével megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Junior szoftvertanácsadó

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Kiváló kommunikációs szint szóban és írásban,
  • Felhasználói szintű MS Office, MS SQL adatbáziskezelői ismeret,
  • Az Excel tudás felhasználó szinten kiemelten elvárás,
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, precizitás,
  • Képesség egyéni és csapat munkára egyaránt

Előnyt jelent:

  • Bérszámfejtési és táppénzszámfejtési ismeret,
  • Könyvelési ismeretek (bérfeladással kapcsolatos kontírozás beállításokhoz szükséges ismeret),
  • Felsőfokú gazdasági (pénzügyi/számviteli) végzettség,
  • Német / angol nyelvtudás kommunikációs szinten

Feladatok:

  • Közép és nagyvállalati környezetben bér és HR szoftverek bevezetési projektjeiben való részvétel,
  • Kapcsolattartás az Ügyféllel, az Ügyfelek támogatása a bevezetés és az üzemeltetés során,
  • Kapcsolattartás a magyarországi fejlesztői csapattal, egyedi Ügyféligények specifikálása,
  • Oktatás a meglévő és új Ügyfelek számára,
  • Belső és felhasználói dokumentációk készítése,
  • Törvényi változásokkal és Ügyfél igényekkel kapcsolatos fejlesztések tesztelése, dokumentálása,
  • Részvétel szakmai oktatásokon, ezekről magyar nyelvű dokumentáció készítése,
  • Megbízóról:, Több, mint 15 éve a német P&I LOGA termékeinek - bérszámfejtési és humánügyviteli szoftverek - magyarországi fejlesztésével, bevezetésével és karbantartásával foglalkozik.
  • A két cég együttműködése, szakértelme, kompetenciája, közel 20.000 európai referenciája garancia arra, hogy ügyfeleik kiemelkedő terméket és szolgáltatást kapjanak

Amit kínálunk:

  • Lehetőség egyaránt munkavállalói és alvállalkozói státuszra,
  • Egyéni karrierút kialakítása,
  • Rugalmas munkavégzés,
  • home-office,
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Budapest