Junior Technology Engineer (Gyöngyöshalász)

Autóipari partnerünk az egyik legjelentősebb személygépjármű és teherautó gumiabroncs gyártója. A technológus mérnök széleskörű ismeretet szerez a gyártásban használt technológiával kapcsolatban, majd annak fejlesztésében vesz részt. Pályakezdő vagy junior kollégát keresünk, aki szeretne nagy értékű tudásra szert tenni karrierje kezdetén

Junior Technology Engineer

Feladatok

Feladataid az alábbiak lesznek:

  • Részt veszel majd az új design kialakításban, új receptúrák bevezetésében, a folyamatok fejlesztésben, és a gyártás mérnöki oldalról való támogatásában
  • Hibaanalízis készítésében, gyökér-ok meghatározásban, akciótervek kidolgozásában dolgozol együtt csapatoddal
  • Folyamat-optimalizálással, költségcsökkentő javaslattételekkel és a kritikus területek analizálásával is foglalkozol
  • Hibajavító intézkedéseket vezetsz be a termelés napi életébe

Követelmények

Az ideális jelölt:

  • Pályakezdő vagy 1-2 éves autóipari tapasztalattal rendelkezik
  • Gépész, mechatronikai, ipari, vegyész, polimer mérnök vagy műszaki menedzser végzettséggel rendelkezik vagy a tavaszi szemeszterben tervez diplomát szerezni
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezik
  • Microsoft Excel program használatát ismeri
  • Tudásvággyal, proaktív attitűddel rendelkezik

Amit kínálunk

Amit partnerünk kínál:

  • Fejlődési lehetőség
  • Gumigyártás technológiájának teljes körű megismerése
  • Komplex - gyártáshoz kapcsolódó - tudás megszerzése
  • Lakhatási támogatás
  • Bónuszok
  • Ingyenes meleg étkeztetés
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye

Gyöngyöshalász