Junior termelési mérnök (16-2696) (Magyarország)

Junior termelési mérnök (16-2696)

Feladatok

  • Rétegvizek szállíttatásának logisztikai szervezése,
  • Kútbekötő és gerincvezetékek szükség szerinti karbantartása,
  • Napi jelentések készítése és elemzése,
  • Termelési előrejelzés készítésében való aktív részvétel,
  • Két gázüzem támogatása,
  • EBK feladatok lebonyolítása,
  • Riportálás a vezetők felé.

Elvárások

  • Olaj- és gázmérnök vagy bányamérnök diploma,
  • Angol nyelvtudás legalább írás-olvasás szintén,
  • Előny: olajipari vagy gázipari háttér,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Magas bejárástámogatás (nettó 30 Ft/km VAGY 100%-os BKV bérlet térítés),
  • Üzemek látogatása esetén kulcsos autó biztosítása,
  • Színes munkakör, sokrétű feladatok,
  • Szakmai fejlődési, illetve előrelépési lehetőség nemzetközi környezetben.

Munkavégzés helye:

Magyarország