Junior vasúti hálózat tervezőmérnök (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Új álláskeresésre nyitott jelentkezőket keresünk, aki Jobline jelölt-előválogatás, HR Center fejvadász és az önéletrajz-adatbázis szolgáltatások keretében hozzájárul, hogy CV adatbázisunkba bekerüljön.

Kollégáink akkor keresnek meg, ha Partnereink egyéb toborzási tevékenysége nem vezetett sikerre, ilyenkor megismerve a céget, munkakört és a szükséges kompetenciákat, a megfelelő jelölteket adatbázisunkból felkutatjuk.

Junior vasúti hálózat tervezőmérnök: Feladatai közé tartozik a vasúti távközlési és informatikai hálózatok tervezésében való részvétel, valamint a kivitelezés támogatása, kapcsolódó informatikai rendszerek üzemeltetése. Jellemzően fontos az egyetemi  vagy gyakorlati években szerzett szakmai (tervezői) tapasztalat, illetve kiemelten fontos az AutoCAD vagy ehhez hasonló tervezési szoftverekben való jártasság. Felettesek és kollégák számára riportok és haladási ütemtervek, dokumentációk készítése.

Feladatok

  • Projektekben, tervezési folyamatokban és kivitelezésben való részvétel és betanulás
  • Tervezői programok használata, tervek készítése
  • Felettesek támogatása - Projekt dokumentáció, ütemtervek készítése
  • Karbantartási feladatok, javítások elvégzése
  • Üzemeltetési feladatok
  • Műszaki- gazdasági tervek végrehajtásában való részvétel
  • Riportálás, beszámolók készítése

Fontos, hogy:

  • Szakirányú végzettséged legyen
  • Legyen szakmai tapasztalatod
  • Ismerj és tudj használni legalább egy tervezői szoftvert
  • Tanulj és illeszkedj be minél könnyebben az adott projektbe

Amire számíthatsz:

  • Senior kollégáktól tanulhatsz
  • Bepillantást nyerhetsz a szakma projektjeibe és végrehajtásába

Örülünk, ha

  • Van aktív idegen nyelv tudásod
  • Ha kifejezetten szakirányú (vasúti) tapasztalataid vannak

Munkavégzés helye

  • Magyarország (jelenleg előre, nem határozható meg)

Cégünkről

A jobline.hu állásportál 2000-es indulása óta több százezer munkavállalónak és tízezer feletti munkáltatónak segített abban, hogy egymásra találjanak. Azért dolgozunk, hogy több ezer álláslehetőség között válogathassanak azok, akik munkát keresnek. Több mint 280 ezren vannak, akik feltöltötték önéletrajzukat a jobline.hu-ra, ahol a munkáltatók Magyarország egyik legnagyobb CV-adatbázisában kereshetnek szakembereket.

A munkavállalókat és munkáltatókat szakmai kiadványokkal is segítjük, évente kétszer pedig találkozhatnak is velünk a legnagyobb hazai karrierrendezvényen, a HVG Állásbörzén.