JUNIOR VEVŐKAPCSOLATI MÉRNÖK (Fejér vármegye)

A hirdetés már lejárt!

JUNIOR VEVŐKAPCSOLATI MÉRNÖK

Jó hírű, innovatív gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

pozícióba.

Feladatok/ Responsibilities:

  • Vevők folyamatos támogatása, reklamációk kezelése,
  • Problémamegoldó csoportok szervezése és irányítása,
  • Fejlesztésekkel kapcsolatos projektekben való részvétel, azok vezetése,
  • Évi néhány alkalommal részvétel külföldi vevői látogatásokon,
  • Gyártás, minőség és értékesítés társosztályokkal történő szoros együttműködés.

Elvárások/ Requirements:

  • Műszaki diploma,
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban is),
  • Hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Frissen végzett pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit partnerünk kínál / What our partner offers:

  •  Home office lehetőség,
  • Stabil pénzügyi háttér és létszám (koronavírus alatt sem volt leépítés),
  • Nagy hangsúly a munkatársak fejlesztésén (konkrét akciótervekkel),
  • Multinacionális, de egyben családias légkör,
  • Széleskörű juttatási csomag (13. havi juttatás, negyedéves bónuszrendszer, cafeteria)