System Test Engineer (Budapest)

Ügyfelünk multinacionális háttérrel rendelkezik, ezáltal számos országban képviselteti magát. Légy részese egy olyan több mint 20 éves sikertörténetnek, amely Budapestről indult és vált nemzetközi szinten is egy meghatározó fejlesztési központtá az Ügyfelünk részeként.

System Test Engineer

Feladatok

A feladataid lesznek:

  • Beágyazott mikrokontrolleres rendszerek programjainak funkcionális és biztonsági ellenőrzésére szolgáló automatizált hardware-in-the-loop tesztek fejlesztése
  • A szoftvertesztek megtervezése, implementálása pythonban, futtatása, teszt naplók analízise, a tesztek karbantartása
  • Új szoftvertesztelési technológiák, módszerek és eljárások kidolgozása
  • A tesztelési dokumentáció elkészítése, átvizsgálása és karbantartása
  • Részvétel az szoftvertervezési dokumentácó átvizsgálásában
  • Folyamatos együttműködés a szoftverfejlesztőkkel, a problémák hatékony megoldásának támogatása

Követelmények

Milyen elvárásoknak kell megfelelned:

  • Villamosmérnök vagy műszaki informatikus végzettség
  • C programozási nyelv ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló analitikus és problémamegoldó készség
  • Határidők betartására való képesség
  • Csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent:

  • Beágyazott valósidejű szoftverek fejlesztésében, tesztelésében szerzett gyakorlat
  • Szkript nyelvek ismerete (pl. python, bash, matlab, expect)
  • Tapasztalat HIL (hardware-in-the-loop) tesztkörnyezetekkel
  • ISTQB - CTFL bizonyítvány

Amit kínálunk

Amit partnerünk kínál:

  • Piacképes alapfizetés és széleskörű juttatási csomag (cafeteria és bónusz)
  • Részvételi lehetőség nemzetközi projektekben
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség (a munkaidő 60%-ában)
  • A XI. kerületben található modern irodaházban kreatív környezetben dolgozhatsz, ahol sok színes közösségi tér, saját moziterem és egy skybar is vár
  • Nyelvi kurzusok
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest