Kaizen támogató szakértő (WHC011461) (Veresegyház)

Kaizen támogató szakértő (WHC011461)

Feladatok:

  • Gyakorlatban megvalósítja a Kaizen fejlesztéseket, a műszakvezetők segítségével és engedélyével bevonja a rendelkezésre álló szabad erőforrásokat a végrehajtásba,
  • Aktívan részt vesz a megvalósított ötletek és fejlesztések dokumentálásában,
  • Részt vesz a dolgozói javaslatok értékelésében és megvalósításában,
  • Egységes fejlesztési terv alapján koordinálja, felügyeli és végrehajtja a fejlesztési feladatokat,
  • Rendszeres audit keretében ellenőrzi az esetleg felmerült ötleteket,
  • Aktívan részt vesz az új termékek/folyamatok bevezetésében,
  • Keresi és összegyűjti a „legjobb gyakorlatokat”, ezek alapján javaslatot készít a jelen folyamatok javítására és aktívan részt vesz azok elterjesztésében ill betanításában,
  • Folyamatos kapcsolatot tart fent a vezető mérnökkel, részt vesz azok jobbító projektjeiben,
  • A fejlesztés végén megbizonyosodik a fejlesztés szabványosításáról és bevezetéséről.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (szakközépiskola, szakmunkásképző, gimnázium)
  • Innovatív gondolkodásmód, kezdeményező hozzáállás, jó problémamegoldó készség

Munkavégzés helye

Veresegyház

Veresegyház