KALIBRÁCIÓS MÉRNÖK (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KALIBRÁCIÓS MÉRNÖK

(16-1225)

pozícióba.

Feladatok

  • Elektromos alkatrészek kalibrálása, munkafolyamatainak, paramétereinek az optimalizálása,
  • Szimulációs eszközök használata,
  • Kalibrációs, tesztelési feladatok ellátása,
  • Projektek támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (pl.: gépészmérnöki, járműmérnöki, vagy mechatronika területen),
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Nyitottság külföldi munkavégzésre,
  • Középszintű aktív angol nyelvtudás,
  • Önálló munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • Nemzetközi háttér és fejlődési lehetőség,
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség,
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok, készségfejlesztő- és szakmai tréningek.

A munkavégzés helye

Budapest vonzáskörzete

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1225”-ös referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán. HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

www.humanfield.hu

Budapest