Kalibrációs mérnök (Érd)

Partnerünk a világ elsőszámű független vállalatcsoportja, akik motorok (belsőégésű, hibrid, elektromos), elektromos hajtásláncok és akkumulátorok fejlesztésével foglalkozik főleg autóipari partnerei számára. Ezen túl részt vesznek a termékek szimulációs, tesztelési és kalibrációs folymataiban is egyaránt. Az általuk fejlesztett termékekkel személyautókban, kamionokban és önvezető autókban is találkozhatunk. Számukra keresünk kalibrációs mérnököt.

Kalibrációs mérnök

Feladatok

Az új kalibrációs mérnök kolléga munkájának a fő fókuszában a motorvezérlő egységhez (ECU) köthető fejlesztési és sorozatgyártási projektek lesznek. További feladatai részletesen:

  • Motorok munkafolyamatainak és szabályozási paraméterenek optimalizálása (a hatósági előírásoknak és a megrendelői igényeknek megfelelően) emisszió, fogyasztás, teljesítmény vagy vezethetőség területén
  • Fékpadi és járműtesztek előkészítése, végrehajtása és elemzése
  • Klímateszteken való részvétel a világ minden táján
  • Ügyfelekkel való rendszeres egyeztetés, eredmények prezentálása
  • Közreműködés a tanúsítványok megszerzésében és a sorozatgyártás beindításának támogatásában

Követelmények

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • BSc gépészmérnöki, járműmérnöki, villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettséggel
  • Alapos ismeretekkel bír a belsőégésű motorok és a termodinamika területén
  • B2-es szinten beszél németül és/vagy angolul
  • Nem érzi elveszettnek magát, ha csoporton belül önállóan kell munkát végezni
  • Kiválóan kommunikál, felelősségteljes, kezdeményező személyiség
  • Analitikus gondolkodásmóddal
  • Szívesen részt vesz külföldi betanulásban is

Amit kínálunk

Amit a partnerünk kínál:

  • Versenyképes bérezés
  • Magánegészségügyi biztosítás
  • Kedvezményes élet és balesetbiztosítás,
  • Nyelvi kurzusok és készségfejlesztő tréningek
  • Stabil nemzetközi céges háttér
  • Lehetőség nemzetközi környezetben való munkavégzésre

Munkavégzés helye

Érd

Érd