Kalibrációs Teszt Technikus (Debrecen)

Kalibrációs Teszt Technikus

Leírás

Debreceni, gyártó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Kalibrációs Teszt Technikus pozícióba.

Feladatok

  • A mérnöki csoport támogatása,
  • A szoftveres és hardveres tesztkörnyezetek előkészítése, ellenőrzése és a tesztelések elvégzése,
  • Az esetleges tesztkörnyezetek hibáinak elemzése, ezek megszüntetése, illetve a használt szoftveres megoldások továbbfejlesztése,
  • A fejlesztési projektek során fontos a mérnökökkel való szoros együttműködés, az elsődleges kiértékelése a hibáknak,
  • Mérőműszerek kezelése (éves leltár, karbantartás, kalibrációra kiküldés szervezése),
  • Alapanyagok beszerzése, eszközök fogadása és kiküldése a nemzetközi csapatnak.

Elvárások
  • Középfokú technikusi végzettség (Elektrotechnikus),
  • Villamosmérnök végzettség előnyt jelent,
  • Angol nyelv ismerete előnyt jelent,
  • Hasonló területen szerzett, 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk
  • Emberközpontú, kiemelkedő vállalati kultúra,
  • Összetartó, támogató közösség,
  • Stabil, megbízható céges háttér,
  • Sokrétű szakmai fejlődési és előremeneteli lehetőségek,
  • Számos elemből választható Cafeteria,
  • Fejlődési lehetőség, tréningeken részvétel,
  • Minden munkavállalónk számára élet- és balesetbiztosítás,
  • Támogató légkör, színvonalas csapatépítők és egyéb családi vállalati rendezvények,
  • Munkavállalóink számára kedvezmények (pl.: éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknál),
  • Bölcsődei, óvodai, iskolakezdési támogatás,
  • Munkábajárási támogatás.

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen