kalibrálási asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Randstad Hungary Kft.
1024 Budapest
Lövőház utca 39.
2. emelet
Tel:+36 1 411 2090
www.randstad.hu

Szenior tesztelő

Megbízónk egy olyan multinacionális nagyvállalat, amelynek neve világszinten ismert a szerencsejáték rendszerek fejlesztése területén. Jelenleg meglévő csapatukba keresnek Szenior tesztelő kollégákat.

Feladatok

  • A rendszer teljes körű tesztelése
  • Fejlesztőkkel való folyamatos együttműködés, fejlesztési javaslatok megfogalmazása
  • Tesztek előkészítése és kivitelezése
  • Hibakeresés, a talált hibák naplózása, kezelése, életciklusuk végigkövetése zárásig
  • Részvétel code review feladatokban
  • A tesztelő csapatban dolgozó juniorabb kollégák szakmai támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú infomatikai végzettség
  • 2-5 éves szoftvertesztelői tapasztalat
  • Windows és Linux környezetben szerzett tapasztalat
  • SQL tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Utazási hajlandóság (1-4 hónap évente)
Ami előnyt jelent:
  • stressz, illetve teljesítmény tesztek írásában szerzett tapasztalat
  • Java, XML, C++, C szkript nyelvek ismerete
  • szerveres alkalmazások, megosztott rendszerek tesztelésével kapcsolatos ismeretek
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Folyamatos képzések, karrierlehetőség
  • Modern, fiatalos munkakörnyezet
  • Utazási lehetőség

Munkavégzés helye

  • Budapest

Kapcsolattartó személye / Contact person

Ildikó Kertész
+36 1 688 6859
Budapest