Kalkulációs mérnök (Esztergom)

Legyünk együtt sikeresek!

Nyugati kultúrájú gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba

Kalkulációs mérnök

Feladatok

  • A kis- és közepes méretű termelőcellák megvalósításának koordinálása különböző telepeken;
  • Fröccsöntő szerszámokkal és a fröccsöntéshez használt gyártási koncepciókkal foglalkozó EMEA szakértői csoport támogatása;
  • Kapcsolattartás a szerszámgyártó és fröccsöntő részlegekkel a folyamatok és szerszámkoncepciók kapcsán;
  • Koncepciók kidolgozása fröccsöntéshez használt szerszámokhoz és gyártócellákhoz;
  • Szerszámok, átalakító készletek és szerszámcserék kiszámítása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Min. 1-5 éves fröccsöntéssel vagy szerszám-készítéssel kapcsolatos szakmai tapasztalat;
  • Alapvető formatechnológia ismeret;
  • Alapvető fröccsöntési technológiák ismerete;
  • Microsoft Office ismeret;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Hajlandóság az európai utazásra.

Amit kínálunk

  • Home office;
  • Bónusz;
  • 13. havi bér;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Stabil vállalati háttér.

Előnyök

  • Német nyelv ismerete.

Munkavégzés helye

  • Esztergom, Komárom

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +3630 791-5969  (Wéber Kinga) Kérem, ha nem ér el telefonon, írjon e-mailt is!

Esztergom