Kamera technikus (Vas vármegye)

A hirdetés már lejárt!

Kamera technikus

Leírás

LUKÁCSHÁZI partnercégünk részére keresünk KAMERATECHNIKUS munkatársakat 4 MŰSZAKOS munkarendbe KIEMELKEDŐ BÉREZÉSSEL!

Jelentkezés kizárólag részletes szakmai Önéletrajzzal!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Feladatok

  • Kamerarendszerek megfelelő működésének biztosítása
  • Munkafolyamat során keletkező dokumentumok kezelése, készítése
  • Folyamatos fejlesztési tevékenység a területen, a hibák gyors detektálása érdekében
  • Projektekben való részvétel
  • Reklamációs kivizsgálások támogatása
  • Szériatermelés támogatása, problémák elhárítása
  • Tolerancia-módosítások vizsgálatainak támogatás
  • Berendezések telepítésének támogatása

Elvárások
  • Középiskolai / szakirányú végzettség (minőségügyi technikus, karbantartói technikus, termeléstámogató technikus)
  • 1-3 éves tapasztalat
  • Sorozat-/tömeggyártásban szerzett tapasztalat
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek (SAP, MS Excel, MS Word)
  • Problémamegoldó képesség
  • Műszaki terület, kamerarendszerek ismerete, projektmenedzsment alapszemlélet és alapok ismerete előnyt jelent
  • 4 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt juttatási csomag
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy nemzetközi csapatban
  • Stabil, növekvő vállalat
  • Képzéseken, tanfolyamokon való részvétel
  • Ingyenes céges busz használat

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-235-3310-es telefonszámon!

Munkavégzés helye

Vas megye