Kamionos minőségellenőr (Jászfényszaru)

Kamionos minőségellenőr

Leírás

Jászfényszarun lévő partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk, az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A telephelyre beérkező kamionok irányítása a kijelölt parkolóhelyekre
  • Az Implant Iroda folyamatos tájékoztatása a beérkező kamionokról
  • Sofőrök utasítása, eligazítása, irányítása a kijelölt területek felé a külső parkolóban

Elvárások

  • Szakmunkás- és/vagy középiskolai végzettség
  • MS Office ismeret
  • A raktár külső területén történő munkavégzés vállalása
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség az ország kiemelkedő multinacionális vállalatánál
  • Alapbér + jelenléti és teljesítménybónusz
  • Naponta egyszeri melegétkezés
  • Ingyenes buszjáratok
  • Tiszta, barátságos munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Jászfényszaru