Pályakezdő lehetőségek angol nyelvtudással (Budapest)

Multinacionális gyártó partnerünkhöz keresünk Légszárító- és kompresszor-tervezési csoportvezetőt

Kapcsolattartó lehetőség pénzügyi területen működő SSC ügyfelünknél

Feladatok

  • A légszárító-és kompresszortervezési csoport munkájának szakmai irányítása és szervezése
  • Tervezési feladatok feldolgozásának koordinálása
  • Alkatrészek gyártásának támogatása
  • Tesztprogramok kidolgozásában való részvétel

Követelmények

  • Gépészmérnök vagy járműgépész végzettség
  • Minimum 5 év gépgyártásban, autóiparban vagy vasúti járműgyártásban szerzett tapasztalat
  • Géptervezői és vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrier lehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest