Kapuszerelő technikus - Székesfehérvár (Budapest)

Kapuszerelő technikus - Székesfehérvár

Partnerünkről:

Ipari kapuk szervizelésére, ipari területen nyújtott szolgáltatásokra elhivatott székesfehérvári telephellyel rendelkező magyar tulajdonú partnercégünkhöz keresünk  szerviztechnikus - kapuszerelő munkatársakat elektroműszerész/villanyszerelő képzettséggel.

Feladatok

  • Ipari kapuk működtetéséhez és üzemeltetéséhez szükséges berendezések működésének biztosítása
  • Hibaelhárítás
  • Szerelési, telepítési munkák elvégzése
  • Szögvaskeretek gyártása, szerelése, javítása
  • Általános épületkarbantartási feladatok elvégzése
  • Kapcsolási és bekötési rajzok értelmezése

Elvárások:

  • Legyél önálló és precíz
  • Villanyszerelő/elektrotechnikus végzettség
  • Elkötelezett az igényes munkára
  • Tudj csapatban és önállóan is dolgozni
  • Szívesen fejlődj
  • Legyen „B” kategóriás jogosítványod (előny: C+E kat. jogosítvány).

Előnyök:

  • Hegesztői tapasztalat
  • Szerviztechnikusi, szerelői tapasztalat
  • Angol/német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Folyamatosan fejlődhetsz, nem csak szakmailag, hanem készségeidben is
  • Egyműszakos munkarendben dolgozhatsz
  • Vidám, segítőkész csapat tagja leszel
  • Kiemelt minőségű téli-nyári munkaruhát, munkaeszközök
  • Gépkocsit, mobiltelefont kaptok szerelőtársaddal (2 fő egy csapat)
  • Prémium Baleset és életbiztosítás
  • Fizetés megegyezés szerint, az alapfizetésen túl teljesítmény alapú bónusz rendszerrel lesz lehetőséged plusz jövedelemhez jutni (13-14. havi fizetés)

Cégközpont (képzések): Érd - ide nagyon keveset kell majd bejárnod

Munkavégzés helye

Budapest, Pest

Budapest